Kindergarten Kids Learning dla Android

(1)
  • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Darmowa aplikacja na Androida autorstwa Greysprings.

Aplikacja Kindergarten Kids Learning została zaprojektowana jako zabawna i interaktywna nauka dla dzieci w wieku przedszkolnym i małych dzieci. Jest to darmowa gra edukacyjna dla dzieci, która uczy ich wielu ważnych pojęć przedszkolnych.

Aplikacja Kindergarten Kids Learning to doskonałe narzędzie edukacyjne dla małych dzieci. Wiek przedszkolny to bardzo ważny czas dla rozwoju dziecka. To czas, kiedy dziecko może nauczyć się wielu ważnych rzeczy, takich jak:

Alfabet: litery i ich dźwięki

Liczby: liczby i ich znaczenie

Kształty: kształty i ich nazwy

Zwierzęta: zwierzęta i ich nazwy

Gry edukacyjne: graj w różne gry edukacyjne, takie jak zabawa samochodem lub układanie puzzli.

Program jest dostępny w innych językach

Kindergarten Kids Learning dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 6.4.0.5

(1)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Kindergarten Kids Learning

Czy próbowałeś Kindergarten Kids Learning? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.